Honda CB 400T Hawk
Honda CB 400T Hawk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 395 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 34 KM /25.47 k, Wprzy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.5 Nm / przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1978
Pojemność
395 ccm
Moc maksymalna
34 KM /25.47 k, Wprzy 9500 obr./min
Moment obrotowy
28.5 Nm / przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 400T Hawk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 395 ccm |
| Średnica x skok | 70.5 x 50.6mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM /25.47 k, Wprzy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.5 Nm / przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual EVO dampers with 5-way napięcie wstępne sprężyny adjustment. |
| Hamulce przednie | Single 282mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 153mm Bęben |
| Opona przednia | 3.60 S19 |
| Opona tylna | 4.10 S18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 179.6 kg |
|---|