Honda CB 450K3
Honda CB 450K3 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 445 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 32.8 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37.4 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 204.0 kg.
Lata produkcji
1970
Pojemność
445 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 32.8 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
37.4 Nm przy 7000 obr./min
Masa
204.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 450K3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 445 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Coil with auto-advance, twin contact breaker |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 32.8 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37.4 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular semi-duplex Rama kołyskowa with single front down-tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with two-way damping. |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, shock absorbers with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Masa | 204.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Cycle World 1970 |
|---|