Honda CB 450SC Nighthawk
Honda CB 450SC Nighthawk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 447 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min. Masa: 178 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
447 ccm
Moc maksymalna
43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min
Masa
178 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 450SC Nighthawk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 3 zaworów na cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 447 ccm |
| Średnica x skok | 75 X 50.6mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 34mm constant velocity |
| Układ zapłonowy | Solid state |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys 124.5mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm 97mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 272mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90 -19 |
| Opona tylna | 130/90 -16 |
Wymiary i masa
| Masa | 178 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |