Honda CB 450T
Honda CB 450T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 447 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC, 3 valves percylinder. Moc maksymalna wynosi 43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min.
Pojemność
447 ccm
Moc maksymalna
43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC, 3 valves percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 450T |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, SOHC, 3 valves percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 447 ccm |
| Średnica x skok | 75 X 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Moc maksymalna | 43.3 KM / 32.2 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.3 Kgm / 42.1 Nm przy 650 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys 124.5mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm 97mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 272mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 181.2 km/h |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | CDI |
|---|---|
| Wet-Weight | 180 kg |
| Consumption Average | 53 mpg |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 42.0 m |
| Standing¼Mile | 13.7 sec / 147.6 km/h |
| Prędkość maksymalna | 181.2 km/h |