Honda CB 500F
Honda CB 500F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 471 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 190.5 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
471 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
43 Nm przy 7000 obr./min
Masa
190.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 500F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 471 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with 34mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 43 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Back Bone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link single shock with nine-position napięcie wstępne sprężyny adjustability; |
| Hamulce przednie | Single 320mm wave Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm wave Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 784 mm |
| Masa | 190.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Wheel | 42.9 KM / 31.9 k, W przy 8500 obr./min |
|---|---|
| Road Test | Tuttomoto 1994 |
| Emissions | Meets current EPA Standardowes. California version meets current Gaźnik Standardowes and may differ slightly due to emissions equipment. |