Honda CB 500F
Honda CB 500F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 471 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
471 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
43 Nm przy 6500 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 500F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 471 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with 34mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 43 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe, Assisted Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Sealed 520 Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm, Showa SFF-BP widelec odwrócony USD, pre-load regulowane |
| Zawieszenie tylne | Prolink mono with 5 stage pre-load adjuster, Steel hollow cross Wahacz |
| Hamulce przednie | 2x 296mm tarcza falista with, Nissin Zaciski radialne-mount two piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm wave Tarcza 1 piston calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70ZR17M/C (58W) |
| Opona tylna | 160/60ZR17M/C (69W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 789 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.1 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Wheels | 5Y-Spoke Cast aluminiowa |
| Front Rim | 17 x MT3.5 |
| Rear Rim | 17 x MT4.5 |
| Prześwit | 145 mm |