Honda CB 500X
Honda CB 500X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 471 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 195 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
471 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
43 Nm przy 7000 obr./min
Masa
195 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 500X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 471 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with 34mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 35 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 43 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Conventional Widelec teleskopowy, 41mmforks |
| Zawieszenie tylne | Prolink mono with 9 stage napięcie wstępne adjuster, steel square pipe Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 320mm wave Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm wave Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1421 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 195 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.3 L / 4.5 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.2 L |
|---|---|
| Headlightsight | 60/55W x 1 l |
| Akumulator | 12V 8.6AH |
| Max Power Rear Wheel | 42.9 KM / 31.9 k, W przy 8500 obr./min |
| Front Wheel | Multi-Spoke aluminiowa Cast |
| Rear Wheel | Multi-Spoke aluminiowa Cast |
| Prześwit | 170 mm |
| Emissions | Meets current EPA Standardowes. California version meets current Gaźnik Standardowes and may differ slightly due to emissions equipment. |