Honda CB 500X
Honda CB 500X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 471 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 35 k, W przy 8600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 197 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
471 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 35 k, W przy 8600 obr./min
Moment obrotowy
43 Nm przy 6500 obr./min
Masa
197 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 500X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 471 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 66.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with 34mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 35 k, W przy 8600 obr./min |
| Moment obrotowy | 43 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Conventional Widelec teleskopowys, pre-load regulowane |
| Zawieszenie tylne | Prolink mono with 9 stage napięcie wstępne adjuster, steel square pipe Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 310mm wave Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm wave Tarcza 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80R–19M/C (On-off pattern) |
| Opona tylna | 160/60R–17M/C (On-off pattern) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 197 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.7 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.2 L |
|---|---|
| Headlightsight | 60/55W x 1 l |
| Akumulator | 12V 7.4AH |
| Front Wheel | Multi-spoke cast aluminiowa |
| Rear Wheel | Multi-spoke cast aluminiowa |
| Front Rim | 19 X MT2.5 |
| Rear Rim | 17 X MT4.5 |
| Prześwit | 180 mm |