Honda CB 600F Hornet
Honda CB 600F Hornet to motocykl naked / street o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 97.5 KM / 71.1 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65.6Nm /6.83 kg-mprzy 10000 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
97.5 KM / 71.1 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
65.6Nm /6.83 kg-mprzy 10000 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 600F Hornet |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 45.2 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | 4x 34mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI (Capacitive Tarczaharge Ign.) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 97.5 KM / 71.1 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 65.6Nm /6.83 kg-mprzy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama grzbietowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny napięcie wstępne regulowane. |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.6 gal |
| Prędkość maks. | 226.6 km/h |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EH-9 |
| Max Power Rear Tyre | 84.3 KM / 62.8 k, W przy 11400 obr./min |
| Ground Clearance: | 140 mm |
| Consumption Average | 17 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.3 m / 38.3 m |
| Standing¼Mile | 11.4 sec /192.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 226.6 km/h |