Honda CB 650C Custom
Honda CB 650C Custom to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 63 KM / 46.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51.5 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
1980
Moc maksymalna
63 KM / 46.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
51.5 Nm przy 8000 obr./min
Masa
220 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 650C Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 valves per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 59.8 x 55.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 26mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM / 46.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 51.5 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Centre axle coil spring forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Showa dampers. regulowane spring napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | Single 275mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 220 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |