Honda CB 650F
Honda CB 650F to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 85.8 KM / 63.9 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62.9 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 208.0 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
85.8 KM / 63.9 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
62.9 Nm przy 8000 obr./min
Masa
208.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 650F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 46 mm |
| Stopień sprężania | 11.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą. |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85.8 KM / 63.9 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 62.9 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza hydraulicznaznas with dual piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza with single piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 180/55-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 208.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.3 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|