Honda CB 650R
Honda CB 650R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 94 KM przy 12000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 63Nm przy 9500rpm. Masa: 202.5 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
94 KM przy 12000rpm
Moment obrotowy
63Nm przy 9500rpm
Masa
202.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 46mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa, 32mm bore |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 94 KM przy 12000rpm |
| Moment obrotowy | 63Nm przy 9500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe wet, with Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | o zbliżonych przełożeniach6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 Łańcuch, 15T/42T |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa separate function front fork big piston (SFF-BP) USD forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with 10 stage regulowane napięcie wstępne, 43.5mm stroke |
| Hamulce przednie | 2x 310mm tarcza pływającas dual four-piston, Zaciski radialne-mount Nissin hydrauliczna calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarczasingle one-piston hydrauliczna caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 180/55ZR17 M/C (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 202.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.4 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro5 |
|---|---|
| Wheels | Hollow section 6-spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 150 mm |