Honda CB 650SC Nighthawk
Honda CB 650SC Nighthawk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 valves per cylinder.(1985 4 zawory na cylinder). Moc maksymalna wynosi 63 KM / 46.3 k, W przy 10000. Masa: 219 kg.
Lata produkcji
1982-86
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
63 KM / 46.3 k, W przy 10000
Masa
219 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 valves per cylinder.(1985 4 zawory na cylinder)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 650SC Nighthawk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 valves per cylinder.(1985 4 zawory na cylinder) |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4x Keihin 26mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM / 46.3 k, W przy 10000 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa full Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa air-spring, 39mm stanchion tube diameter, brake-actuated hydrauliczna anti-dive |
| Zawieszenie tylne | Dual Showa shocks, 5-way regulowane napięcie wstępne sprężyny, 4-way regulowane tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 275mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90 -19 |
| Opona tylna | 130/90 16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1509 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 219 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 145 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 50.4 mpg |
| Standing¼Mile | 14.1 sec / 157.7 km/h |