Honda CB 700SC Nighthawk S
Honda CB 700SC Nighthawk S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 696 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 80 KM / 58.4 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 61 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 213 lg / 211 kg.
Lata produkcji
1984-86
Pojemność
696 ccm
Moc maksymalna
80 KM / 58.4 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
61 Nm przy 8000 obr./min
Masa
213 lg / 211 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 700SC Nighthawk S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 696 ccm |
| Średnica x skok | 67.9 x 49.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 34mm Keihin Gaźniks |
| Moc maksymalna | 80 KM / 58.4 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 61 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Double-downtube, full-Rama kołyskowa frame; tube/box-section steel swing arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Kayaba Center-axle, air-regulowane fork with tubes, anti-dive valving and 6.3 in. (160mm) of travel |
| Zawieszenie tylne | Dual Kayaba shock absorbers, regulowane for napięcie wstępne sprężyny and tłumienie odbicia damping, producing 4.7 in. (120mm) of rear-wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90 -16 |
| Opona tylna | 130/90 -16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1501 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 213 lg / 211 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 146 mph |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | CDI |
|---|---|
| WetWeight | 226 kg |
| Consumption Average | 49 mpg |
| Standing¼Mile | 12.0 sec / 110.5 mph |
| Prędkość maksymalna | 146 mph |
| Related link | Shawn T. Samuelson's Nighthawk Page |