Honda CB 750
Honda CB 750 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 55 / k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 64 Nm / 6.5 kgf-m przy 7500 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
2007-
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
75 KM / 55 / k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
64 Nm / 6.5 kgf-m przy 7500 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x34mm VE-type |
| Układ zapłonowy | Fully transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 55 / k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 64 Nm / 6.5 kgf-m przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm air-assist stepless napięcie wstępne regulowane RTF VIII fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual conventional remote reservoir dampers with regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 150/70-ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 215 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Production | Japan only |
|---|