Honda CB 750C Custom
Honda CB 750C Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 77 KM / 56.2 k, Wprzy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 67 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 253 kg.
Lata produkcji
1981-82
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
77 KM / 56.2 k, Wprzy 9000 obr./min
Moment obrotowy
67 Nm przy 7000 obr./min
Masa
253 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750C Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-82 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 30mm Keihin Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 77 KM / 56.2 k, Wprzy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 67 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | regulowane telehydrauliczna fork. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with regulowane shocks absorbers |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | 190mm Bęben |
| Opona przednia | 110/90-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 253 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16.2 L |
| Prędkość maks. | 204.7 km/h / 127 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 42.9 mp/g |
|---|---|
| Standing¼Mile | 12.7 sec / 166.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 204.7 km/h / 127 mph |