Honda CB 750F-A
Honda CB 750F-A to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 77 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77, 4 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 251 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
77 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
77, 4 Nm przy 8000 obr./min
Masa
251 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750F-A |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ zasilania | 4x 32mm keihin Gaźniks |
| Moc maksymalna | 77 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 77, 4 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | regulowane telehydrauliczna fork. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with regulowane shocks absorbers. |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 297mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50 H19 |
| Opona tylna | 4.50 H17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 251 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 198.3 km/h / 123.2 MPH |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | CDI |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |
| Consumption Average | 37.8 mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec / 172 km/h |
| Prędkość maksymalna | 198.3 km/h / 123.2 MPH |
| Road Test | Cycle 1980 |