Honda CB 750F2
Honda CB 750F2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 736 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 73 KM / 53.3 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6, 4 m-kg / 62.6 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 253 kg.
Lata produkcji
1977-
Pojemność
736 ccm
Moc maksymalna
73 KM / 53.3 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
6, 4 m-kg / 62.6 Nm przy 7500 obr./min
Masa
253 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750F2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, SOHC, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 736 ccm |
| Średnica x skok | 61 х 63 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 28mm keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM / 53.3 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 6, 4 m-kg / 62.6 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz with 5-way napięcie wstępne sprężyny adjustment. |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 296mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25 H19 |
| Opona tylna | 4.00 H18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830 mm |
|---|---|
| Masa | 253 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 124.6 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 45.3 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.5 sec / 101.6 mph |
| Prędkość maksymalna | 124.6 mph |