Honda CB 750KZ
Honda CB 750KZ to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 77 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65 Nm / 6.6 kgf-m / 48 ft-lb przy 7000 obr./min. Masa: 255 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
77 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
65 Nm / 6.6 kgf-m / 48 ft-lb przy 7000 obr./min
Masa
255 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750KZ |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 62 х 62 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 30 mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 77 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 65 Nm / 6.6 kgf-m / 48 ft-lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 275 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 798 mm |
|---|---|
| Masa | 255 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 200 km/h / 125 mph |
Pozostałe dane
| Reserve | 4.9 L / 4.9 L |
|---|---|
| Zużycie paliwa | 6.0 L/100km / 16.6 km/l / 39 US mpg |
| Pojemność oleju | 4.4 L / 4.7 US quarts |
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h / 125 mph |