Honda CB 750SC Nighthawk
Honda CB 750SC Nighthawk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 70 KM / 51.1 k, W przy 7200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 56.2 Nm / 41.5 ft-lb przy 7500 obr./min. Masa: 213 lg / 211 kg.
Lata produkcji
1982-83
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
70 KM / 51.1 k, W przy 7200 obr./min
Moment obrotowy
56.2 Nm / 41.5 ft-lb przy 7500 obr./min
Masa
213 lg / 211 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 750SC Nighthawk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-83 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, |
| Układ zasilania | 4x 30mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KM / 51.1 k, W przy 7200 obr./min |
| Moment obrotowy | 56.2 Nm / 41.5 ft-lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Dual downtube, full Rama kołyskowa, mild steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Air assisted forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 110/90 H16 |
| Opona tylna | 130/90 H16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1544 mm |
|---|---|
| Masa | 213 lg / 211 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / US 4.2 gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 163 mm |
|---|---|
| WetWeight | 226 kg |