Honda CB 900C Custom
Honda CB 900C Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 901 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 95 KM / 70.8 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 277 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
901 ccm
Moc maksymalna
95 KM / 70.8 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
77 Nm przy 8000 obr./min
Masa
277 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 900C Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 901 ccm |
| Średnica x skok | 64.5 X 69 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, |
| Układ zasilania | 4x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Inductive electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM / 70.8 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 77 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Chłodzenie powietrzem, |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Air assisted forks, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual air assisted shocks, |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 297mm Tarcza1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-19 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 277 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 135 mph 217.3 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 41.2 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 11.9 sec / 177.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 135 mph 217.3 km/h |
| Road Test | Cycle 1982 |