Honda CB 900F2-C
Honda CB 900F2-C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 901 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 95 KM / 71 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 242 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
901 ccm
Moc maksymalna
95 KM / 71 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
77 Nm przy 8000 obr./min
Masa
242 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CB 900F2-C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 901 ccm |
| Średnica x skok | 64.5 X 69 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Inductive electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM / 71 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 77 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel twin downtube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy air assisted fork |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, Dwa amortyzatorys with regulowane damping |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 297mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25 V19 |
| Opona tylna | 4.00 V18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 242 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 217.3 km/h / 135 mph |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 11.9 sec / 177.8 km/h |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 217.3 km/h / 135 mph |
| Road Test | Cycle World 1981 |