Honda CBF 1000FA
Honda CBF 1000FA to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 106 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 241kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
106 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm przy 6500 obr./min
Masa
241kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBF 1000FA |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 56, 5 mm |
| Stopień sprężania | 11.2;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI, 36mm Throttle Bore |
| Moc maksymalna | 106 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 O-ring sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Type Mono-Rama grzbietowa; cast aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm free valve-type Widelec teleskopowy and regulowane spring |
| Zawieszenie tylne | z amortyzatorem gazowym HMAS damper and regulowane spring and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers, pływająca rotors, klocki metalowo-spiekane ( and ABS) |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston caliper, klocki metalowo-spiekane (and ABS) |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1483 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 241kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance / Elektryczny |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st1 2.643 / 2nd 1.833 / 3rd 1.500 / 4th 1.318 / 5th 1.175 / 6th 1.074 |
| Wheels | Hollow-section 6-spoke cast aluminiowa |
| Prześwit | 135 mm |