Honda CBF 125 Stunner
Honda CBF 125 Stunner to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 11 KM / 8.1 k, W przy 8000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 11 Nm /1.14 kg-mprzy 6500rpm. Masa: 129 kg.
Lata produkcji
2015-
Moc maksymalna
11 KM / 8.1 k, W przy 8000rpm
Moment obrotowy
11 Nm /1.14 kg-mprzy 6500rpm
Masa
129 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBF 125 Stunner |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.4 × 57.8mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 11 KM / 8.1 k, W przy 8000rpm |
| Moment obrotowy | 11 Nm /1.14 kg-mprzy 6500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | 3 step spring loaded hydrauliczna shock absorver with recangular box type swing arm |
| Hamulce przednie | Single130mm Bęben (Opcjonalne 240mm Tarcza) |
| Hamulce tylne | Single 130mm Bęben |
| Opona przednia | 80/100–17 |
| Opona tylna | 130/70–17 |
Wymiary i masa
| Masa | 129 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10 L |
| Prędkość maks. | 98.7 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 33.1 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 21.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 98.7 km/h |