Honda CBF 250
Honda CBF 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 21.4 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 138.5 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
21.4 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
22 Nm przy 6000 obr./min
Masa
138.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBF 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 73 x 59.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 32mm VE-L type Gaźnik |
| Układ zapłonowy | cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 21.4 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 22 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80–17 |
| Opona tylna | 130/70–17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 138.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 180 mm |
|---|