Honda CBF 500
Honda CBF 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 499 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 56 KM / 41.2 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
499 ccm
Moc maksymalna
56 KM / 41.2 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
45 Nm przy 8000 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBF 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 499 ccm |
| Średnica x skok | 73 x 59.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 34mm slanted flat-slide VP-type Gaźniks |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 56 KM / 41.2 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 45 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with 7-step regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers (ABS) |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper (ABS) |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 179 km/h / 111 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 23.8 km/lit |
| Standing¼Mile | 14.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 179 km/h / 111 mph |