Honda CBF 600N
Honda CBF 600N to motocykl drogowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 76.4 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58 Nm / 43.5 ft.lb przy 8000 obr./min. Masa: 213 kg.
Lata produkcji
2004-05
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
76.4 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
58 Nm / 43.5 ft.lb przy 8000 obr./min
Masa
213 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBF 600N |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa 32mm throttle body |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Electreic |
| Moc maksymalna | 76.4 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 58 Nm / 43.5 ft.lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper with 7-step regulowane napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 3 piston calipers (ABS) |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper (ABS) |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 213 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 199.8 km/h / 125 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 130 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 22.3 km/lit |
| Standing¼Mile | 12.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 199.8 km/h / 125 mph |