Honda CBR 1000RR
Honda CBR 1000RR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 175.6 KM / 131.0 k, W przy 12000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 115 Nm /11.73 kg-mprzy 8500 obr./min. Masa: 195 kg (209 kg C-ABS).
Lata produkcji
2012
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
175.6 KM / 131.0 k, W przy 12000rpm
Moment obrotowy
115 Nm /11.73 kg-mprzy 8500 obr./min
Masa
195 kg (209 kg C-ABS)
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 1000RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-DSFI Elektroniczny wtrysk paliwa 46mm Throttle Bore |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 175.6 KM / 131.0 k, W przy 12000rpm |
| Moment obrotowy | 115 Nm /11.73 kg-mprzy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe ze sprężyną membranową |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 O-ring - sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; aluminiowa kompozytowa twin-spar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm inverted HMAS cartridge-type Widelec teleskopowy fork with stepless napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment, |
| Zawieszenie tylne | Unit Pro-Link with z amortyzatorem gazowym HMAS damper featuring 10-step napięcie wstępne and stepless tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment, |
| Hamulce przednie | 2x320mm Tarczas 4 piston calipers, połączone ABS and klocki metalowo-spiekane |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, połączone ABS and klocki metalowo-spiekane |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 |
| Opona tylna | 190/50ZR-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1407 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 195 kg (209 kg C-ABS) |
| Zbiornik paliwa | 17.7 Liters / 4.7 gal |
| Prędkość maks. | 287.1 km/h / 178.3 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, IMR9C-9HES |
| Gear Ratio | 1st2.286 (32/14) / 2nd 1.778 (32/18) / 3rd 1.500 (33/22) / 4th 1.333 (32/24) / 5th 1.214 (34/28) / 6th1.138 (33/29) |
| Promień skrętu | 3.2 m |
| Reserve | 4 L |
| Standing¼Mile | 10.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 287.1 km/h / 178.3 mph |
| Overview | With the motor left virtually unchanged, Honda added a bit of spice thanks to a sharper look and new Showa Big Piston forks, a new Showa shock, 12-spoke wheels and an LCD dash.• The new dash featured a digital gear indicator for the first time.• Jonathan Rea won the Suzuka 8-Hour on the new Blade.• It was the last of the ‘pure’, electronics-free Blades. |