Honda CBR 1000RR
Honda CBR 1000RR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 178 KM przy 12250rpm. Maksymalny moment obrotowy: 114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm. Masa: 199.5 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
178 KM przy 12250rpm
Moment obrotowy
114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm
Masa
199.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 1000RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-DSFI Elektroniczny wtrysk paliwa 46mm Throttle Bore |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 178 KM przy 12250rpm |
| Moment obrotowy | 114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe ze sprężyną membranową |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 O-ring - sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; aluminiowa kompozytowa twin-spar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm inverted Big Piston fork with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability |
| Zawieszenie tylne | Unit Pro-Link® Balance Free Rear Shock with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji-damping adjustability |
| Hamulce przednie | 2x320mm Tarczas 4 piston calipers, połączone ABS and klocki metalowo-spiekane |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, połączone ABS and klocki metalowo-spiekane |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 |
| Opona tylna | 190/50ZR-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1407 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 817.8 mm |
| Masa | 199.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.7 Liters / 17.8 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, IMR9C-9HES |
| Gear Ratio | 1st2.286 (32/14) / 2nd 1.778 (32/18) / 3rd 1.500 (33/22) / 4th 1.333 (32/24) / 5th 1.214 (34/28) / 6th1.138 (33/29) |
| Promień skrętu | 3.2 m |
| Reserve | 4 L |