Honda CBR 1000RR
Honda CBR 1000RR to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 178 KM przy 12250rpm. Maksymalny moment obrotowy: 114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm. Masa: 201 kg.
Lata produkcji
2016
Moc maksymalna
178 KM przy 12250rpm
Moment obrotowy
114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm
Masa
201 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 1000RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 55.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Programmed Dual Stage Wtrysk paliwa (PGM-DSFI) with 46mm throttle bodies, Denso 12-hole injectors |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with 3-D mapping |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 178 KM przy 12250rpm |
| Moment obrotowy | 114 Nm / 84.07 ft.lb przy 10500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe ze sprężyną membranową |
|---|---|
| Skrzynia biegów | o zbliżonych przełożeniach6 biegów |
| Napęd końcowy | #530 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; aluminiowa kompozytowa twin-spar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Öhlins widelec odwrócony USD with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Öhlins shock with napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping adjustability |
| Hamulce przednie | 2xpływająca 320mm Tarczas Brembo four-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 Pirelli Diablo Supercorsa SC |
| Opona tylna | 190/50-17 Pirelli Diablo Supercorsa SC |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1409.7 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 817.8 mm |
| Masa | 201 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.3 Liters / 4.4 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.7 L |
|---|---|
| ABS System | Elektroniczny połączone ABS |
| Rims | 12-spoke cast aluminiowa |
| RimFront | 17M/C x MT3.5 |
| Rim Rear | 17M/C x MT6 |