Honda CBR 1000RR-R
Honda CBR 1000RR-R to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny 4 cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 215 KM / 160k, W przy 14500. Maksymalny moment obrotowy: 113 Nm przy 12500. Masa: 201 kg.
Lata produkcji
2022
Moc maksymalna
215 KM / 160k, W przy 14500
Moment obrotowy
113 Nm przy 12500
Masa
201 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny 4 cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 1000RR-R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny 4 cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 81 x 48.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Programmed Dual Stage Wtrysk paliwa (PGM-DSFI) with 52mm throttle bodies, Denso 12-hole injectors |
| Układ zapłonowy | Digital transistorized with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 215 KM / 160k, W przy 14500 |
| Moment obrotowy | 113 Nm przy 12500 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe hydrauliczna clutch with wspomagane z antyhoppingiem |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Twin-spar aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa BPF 43mm Widelec teleskopowy with napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adjustment |
| Zawieszenie tylne | Showa BFRC-Lite Pro-Link Wahacz with 10-step napięcie wstępne, stepless tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 330mm Tarczas with Zaciski radialnely mounted 4-piston Nissin calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza with 2-piston Brembo caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 200/55-ZR17 M/C (78W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 828 mm |
| Masa | 201 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Titanium Akrapovič |
|---|---|
| Akumulator | 12-6 YTZ7S |
| ABS System | 2 Channel |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Rim | 3.5 x 17 |
| Rear Rim | 6.0 x 17 |
| Prześwit | 115 mm |