Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Honda CBR 1100XX Super Blackbird to motocykl sportowy o pojemności skokowej 1137 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 152 KM / 13.3 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 119 Nm / 12.1 kg-fm 87.8 ft-lb przy 7250 obr./min. Masa: 223 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
1137 ccm
Moc maksymalna
152 KM / 13.3 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
119 Nm / 12.1 kg-fm 87.8 ft-lb przy 7250 obr./min
Masa
223 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 1100XX Super Blackbird |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1137 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin Elektroniczny wtrysk paliwa 42 mm Throttle Body |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 152 KM / 13.3 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 119 Nm / 12.1 kg-fm 87.8 ft-lb przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna wet multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | ‘O’ or ‘X’ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama dwubelkowa aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm H.M.A.S.Cartridge-typefork, |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link single shock with napięcie wstępne sprężyny and tłumienie odbicia damping adjustability, |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza 3 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 223 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L / 5.2 gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.6 Liters / 4.9 quarts |
| Układ wydechowy | System Layout 4-1-2 into 2 (all models)4-1-2 into 2 with 3 catalytic converters (2001 |
| Spark Plug | NGK, CR9EHVX-9 |
| Primary Drive Gear Teeth Ratio | 56/ 88 (1.571:1) |
| Final Drive Sprocket Teeth Ratio | 17/ 45 (2.647:1) |
| Gear Ratio | 6th 25/ 24 (1.042:1) 5th 28/ 24 (1.167:1) 4th 28/ 21 (1.333:1) 3rd 30/ 19 (1.579:1) 2nd 32/ 16 (2.000:1) 1st 36/ 13 (2.769:1) |
| Prześwit | 130 mm |
| WetWeight | 254 kg |