Honda CBR 125R
Honda CBR 125R to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm. Masa: 127 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm
Moment obrotowy
10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm
Masa
127 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 125R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm |
| Moment obrotowy | 10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper, |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/80–17 |
| Opona tylna | 100/80–17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1294 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 776 mm |
| Masa | 127 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.6 gal |
| Prędkość maks. | 112.7 km/h / 70 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/30 |
|---|---|
| Prześwit | 172 mm |
| Standing¼Mile | 19.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 112.7 km/h / 70 mph |