Honda CBR 125R Repsol
Honda CBR 125R Repsol to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2016
Moc maksymalna
13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm
Moment obrotowy
10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 125R Repsol |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Fully transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.6 KM/ 10 k, Wprzy 10000rpm |
| Moment obrotowy | 10.6Nm/ 1.08 kg-mprzy 8250rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper, |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80–17 |
| Opona tylna | 130/70–17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 185 mm |
|---|