Honda CBR 150R
Honda CBR 150R to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4valve. Moc maksymalna wynosi 16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.7 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
2013-14
Moc maksymalna
16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
13.7 Nm przy 7000 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 150R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 63.5 x 47.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0 : 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.7 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80-17 |
| Opona tylna | 130/70- 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1305 mm / |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 138 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.038 / 2nd 1.941 / 3rd 1.500 / 4th 1.227 / 5th 1.041 / 6th 0.923 |
|---|---|
| Prześwit | 166 mm |