Honda CBR 150R
Honda CBR 150R to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 14.4 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2021
Moc maksymalna
16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
14.4 Nm przy 7000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 150R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 57.3 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Advance computer control ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 16.9 KM / 12.6 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 14.4 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa Truss Frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | regulowane napięcie wstępne widelec odwrócony USDs |
| Zawieszenie tylne | regulowane napięcie wstępne mono-shock |
| Hamulce przednie | Single hydrauliczna tarcza falista |
| Hamulce tylne | Single hydrauliczna tarcza falista |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/80-17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 782 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Wheels | Alloy |
| Prześwit | 160 mm |