Honda CBR 250R
Honda CBR 250R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 40 KM / 29.2 k, W przy 14500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm przy 11500 obr./min. Masa: 153 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
40 KM / 29.2 k, W przy 14500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm przy 11500 obr./min
Masa
153 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 48.5 x 33.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM / 29.2 k, W przy 14500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm przy 11500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-platecoilspring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link. swing arm |
| Hamulce przednie | 2xhydrauliczna, Tarczas |
| Hamulce tylne | Singlehydrauliczna, Tarcza |
| Opona przednia | 100/70 -17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 153 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |