Honda CBR 250R Repsol
Honda CBR 250R Repsol to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 26 KM / 19.3 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22.9 Nm przy 6750 obr./min. Masa: 162 kg.
Lata produkcji
2013
Moc maksymalna
26 KM / 19.3 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
22.9 Nm przy 6750 obr./min
Masa
162 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 250R Repsol |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 55mm |
| Stopień sprężania | 10.7: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, PGM-F |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistor with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 26 KM / 19.3 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 22.9 Nm przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe hydrauliczna clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; steel twin-spar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Amortyzator centralny damper, |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-MC17 |
| Opona tylna | 140/70-MC17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 162 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 Liters / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Wet Weight ABS | 166 kg ABS |
|---|