Honda CBR 250RR
Honda CBR 250RR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 32.8 k, W przy 14500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm przy 11500 obr./min. Masa: 143 kg.
Lata produkcji
1994
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 32.8 k, W przy 14500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm przy 11500 obr./min
Masa
143 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 250RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 48.5 x 33.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin 29 mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 32.8 k, W przy 14500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm przy 11500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-platecoilspring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Mono shock Box Section Wahacz |
| Hamulce przednie | 2x 275mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-R17 |
| Opona tylna | 140/60-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 735 mm |
| Masa | 143 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.733 / 2nd 2.000 / 3rd 1.590 / 4th 1.333 / 5th 1.153 / 6th 1.035 |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |
| Road Test | Motociclismo 1990 |