Honda CBR 250RR
Honda CBR 250RR to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 36.3 KM / 27.0 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.3 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 164.5 kg.
Lata produkcji
2017-18
Moc maksymalna
36.3 KM / 27.0 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
23.3 Nm przy 10500 obr./min
Masa
164.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 250RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 62.3 x 41.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.5: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI, Throttle-By-Wire System with Accelerator Position Senso, R |
| Układ zapłonowy | Full Transisterized, Battery |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 36.3 KM / 27.0 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.3 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with Coil Spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Truss frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Inverted front Widelec teleskopowy suspension |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa Swing Arm (5 regulowane Mono With Pro-Link Suspension System |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-MC17 |
| Opona tylna | 140/70-MC17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1389 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 164.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 144 mm |
|---|---|
| Wet Weight ABS | 167.8 kg |