Honda CBR 250RR
Honda CBR 250RR to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 41 KM / 30 k, W przy 13500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2021
Moc maksymalna
41 KM / 30 k, W przy 13500 obr./min
Moment obrotowy
25 Nm przy 11000 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 250RR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 62 x 41.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Electronically controlled fuel injection device (PGM-FI) |
| Układ zapłonowy | Full Transisterized, Battery |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41 KM / 30 k, W przy 13500 obr./min |
| Moment obrotowy | 25 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate coil spring type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Truss frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm USD widelec odwrócony USDs |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa Swing Arm, 5 regulowane Mono With Pro-Link Suspension System |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70R17M/C 54H |
| Opona tylna | 140/70R17M/C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.181 / 2nd 2.187 / 3rd 1.727 / 4th 1.421 / 5th 1.222 / 6th 1.068 |
|---|---|
| Prześwit | 145 mm |