Honda CBR 300R
Honda CBR 300R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 286 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 30.4 KM przy 8 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27 Nm / 2.75 kgf-m / 19.9 bl/ft przy 7 250 obr./min. Masa: 162 kg (165 kg ABS).
Lata produkcji
2015
Pojemność
286 ccm
Moc maksymalna
30.4 KM przy 8 500 obr./min
Moment obrotowy
27 Nm / 2.75 kgf-m / 19.9 bl/ft przy 7 250 obr./min
Masa
162 kg (165 kg ABS)
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 286 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistor with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30.4 KM przy 8 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 27 Nm / 2.75 kgf-m / 19.9 bl/ft przy 7 250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe hydrauliczna clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa; steel twin-spar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny damper, Pro-Link Wahacz, 5 position napięcie wstępne adjustability |
| Hamulce przednie | Single 296 mm Tarcza 2 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 Zaciski radialne |
| Opona tylna | 140/70-17 Zaciski radialne |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 162 kg (165 kg ABS) |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Rims | Multi-spoke cast aluminiowa |
|---|---|
| Front Wheel | MT2.75 x 17M/C |
| Rear Wheel | MT4.00 x 17M/C |
| Prześwit | 145 mm |
| Pojemność oleju | 1.9 L |
| Instruments | Analogue tachometer, digital odometer, speedometer, fuel gauge, temperature gauge and clock. |