Honda CBR 400F
Honda CBR 400F to motocykl sportowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 58 KM / 43.2 k, W przy 12300rpm. Maksymalny moment obrotowy: 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 174 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
58 KM / 43.2 k, W przy 12300rpm
Moment obrotowy
3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min
Masa
174 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 400F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | VE53 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 58 KM / 43.2 k, W przy 12300rpm |
| Moment obrotowy | 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90 -16 |
| Opona tylna | 100/90 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm |
|---|---|
| Masa | 174 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.769 2nd 1.850 1.850 3rd 1.478 1.478 4th 1.240 1.240 5th 1.074 1.074 6th 0.965 0.965 |
|---|