Honda CBR 400R
Honda CBR 400R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 59 KM / 44 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
59 KM / 44 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm przy 10000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 55 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 26mm Flat-side CV |
| Układ zapłonowy | Transistorized CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59 KM / 44 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 110/90-16 |
| Opona tylna | 130/70-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 165 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12v (6AH) YTX7A-BS |
|---|