Honda CBR 400R
Honda CBR 400R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46 KM / 34 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 38 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
46 KM / 34 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
38 Nm przy 7500 obr./min
Masa
192 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC; 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 × 56.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with 34mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46 KM / 34 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 38 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Back Bone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link single shock with nine-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | Single 320mm wave Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm wave Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 liters / 4.1 gal |
Pozostałe dane
| Emissions | Meets current EPA Standardowes. California version meets current Gaźnik Standardowes and may differ slightly due to emissions equipment. |
|---|