Honda CBR 450SR
Honda CBR 450SR to motocykl sportowy o pojemności skokowej 447 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 3 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 46.5 KM / 33.6 KW przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.2 Nm /4.1 kgf-m / 29.5 ft.lbsprzy 7000 obr./min. Masa: 178 kg.
Lata produkcji
1991-92
Pojemność
447 ccm
Moc maksymalna
46.5 KM / 33.6 KW przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
4.2 Nm /4.1 kgf-m / 29.5 ft.lbsprzy 7000 obr./min
Masa
178 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 3 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 450SR |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-92 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 3 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 447 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin 31.3 mm, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.5 KM / 33.6 KW przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.2 Nm /4.1 kgf-m / 29.5 ft.lbsprzy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Dual sideboxbeam in Rama rurowa stalowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny Box Section Wahacz |
| Hamulce przednie | 2x 275mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-R17 |
| Opona tylna | 130/70-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 178 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 2.6 L |
|---|---|
| Ground Clerance | 140 mm |