Honda CBR 600F
Honda CBR 600F to motocykl sportowy o pojemności skokowej 598 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 85 KM / 62 k, W przy 95000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 59 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 199 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
598 ccm
Moc maksymalna
85 KM / 62 k, W przy 95000 obr./min
Moment obrotowy
59 Nm przy 8500 obr./min
Masa
199 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600F |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 598 ccm |
| Średnica x skok | 63 x 48 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 32mm Keihin CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 85 KM / 62 k, W przy 95000 obr./min |
| Moment obrotowy | 59 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Single Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Showa Widelec teleskopowys with air assistance and non regulowane TRAC. |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link rising rate Amortyzator centralny with 7 position napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | 2x 276mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 218mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80 R17 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 199 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L / 3.7 gal |
| Prędkość maks. | 233.5 km/h |
Pozostałe dane
| Staring | Elektryczny |
|---|---|
| Max Power Rear Tyre | 74 KM / 55.1 k, W przy 10800 obr./min |
| Consumption Average | 18.7 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.98 / 36.19m |
| Standing¼Mile | 11.6 sec / 185.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 233.5 km/h |
| Road Tests | Moto Sprint 1989Moto Sprint Group Test I 1989Moto Sprint Group Test II 1989Moto Sprint Group Test III 1989 |