Honda CBR 600F LCR Edition
Honda CBR 600F LCR Edition to motocykl sportowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 75 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6.5 m-kg / 63.5 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 193 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 75 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
6.5 m-kg / 63.5 Nm przy 10500 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600F LCR Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 42, 5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FIelectronicfuelinjection. 36mm Throttle, Bore |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowodigitaltransistorisedwithelectronicadvance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 75 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.5 m-kg / 63.5 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Mono-Rama grzbietowa;rectangular-sectiongravitydie-castaluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mminverted, Widelec teleskopowyfork, |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnydamperwith7-stepregulowanenapięcie wstępne, |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 120/70ZR17 |
| Opona tylna | 180/55ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1386 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.2 gal |
| Prędkość maks. | 222.8 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.750(33/12) / 2nd1.938(31/16) /3rd1.556(28/18) / 4th1.348(31/23) 5th1.208(29/24) /6th1.095(23/21) |
|---|---|
| Prześwit | 135 mm |
| Consumption average | 19.8 km/it |
| Standing¼Mile | 11.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 222.8 km/h |