Honda CBR 600F2
Honda CBR 600F2 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 598 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Czterocylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 100 KM / 72.9 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63.7 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 206 kg.
Lata produkcji
1993
Pojemność
598 ccm
Moc maksymalna
100 KM / 72.9 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
63.7 Nm przy 10500 obr./min
Masa
206 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Czterocylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600F2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Czterocylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 598 ccm |
| Średnica x skok | 65 x 45.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4 x 34mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KM / 72.9 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 63.7 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, Single Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm stepless napięcie wstępne and tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | Pro link with 7 step napięcie wstępne and stepless tłumienie odbicia and tłumienie kompresji regulowane damper with gas charged remote reservoir. |
| Hamulce przednie | 2 x 276mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 218mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 ZR 17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 206 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 4.4 gal |
| Prędkość maks. | 236.0 km/h / 147 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 90.1 KM przy 11500 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 4.9 L/100 km / 20.4 km/L / 48 US mpg |
| Braking 96 km/h / 60 mph - 0 | 33.8 m / 111 ft |
| Standing¼Mile | 11.1 sec / 196.1 km/h / 121 mph |
| Acceleration: 0 - 97 km/h /60 mph | 3.3 sec |
| Acceleration: 0 - 161 km/h /100 mph | 8.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 236.0 km/h / 147 mph |
| Road Tests | Tuttomoto 1993Motociclismo 1994 |