Honda CBR 600F4i Rossi Replica
Honda CBR 600F4i Rossi Replica to motocykl sportowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 110.2 KM / 81 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6.6 kgf-m / 65 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 193 kg.
Lata produkcji
2002
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
110.2 KM / 81 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
6.6 kgf-m / 65 Nm przy 10500 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda CBR 600F4i Rossi Replica |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 42.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digitaltransistorized3 dimensional mapping sterowany komputerowo. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 110.2 KM / 81 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.6 kgf-m / 65 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | #525 uszczelniony O-ringami Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm w pełni regulowane cartridge-type fork |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link featuring fully regulowane z amortyzatorem gazowym remote reservoir damper |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1386 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.2 gal |
| Prędkość maks. | 256.3 km/h |
Pozostałe dane
| Coolling System | Chłodzenie cieczą |
|---|---|
| Lubrication system | Miska olejowa mokra |
| Motor Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
| Spark Plug | NGK, IMR9A-9H |
| Akumulator | YTX9-BS |
| Gear Ratio | 6th 26/ 23 (1.130:1) 5th 25/ 20 (1.250:1) 4th 27/ 19 (1.421:1) 3rd 28/ 17 (1.647:1) 2nd 33/ 16 (2.062:1) 1st 34/ 12 (2.833:1) |
| Prześwit | 135 mm |
| Consumption Average | 19 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.6 m / 39 m |
| Standing¼Mile | 11.7 sec / 199 km/h |
| Prędkość maksymalna | 256.3 km/h |